SOFFBORD, Peter Hvidt & Ola Mölgaard, France o Son.

Teak. Nedre hyllplan med rotting. Brickmärkt. L 74 B 74 H 64.

Slitage, smärre skador, repor, fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK