SYBORD, 1960-tal.

SYBORD, 1960-tal.

Ljus teak. Löstagbar undre låda. Uppfällbar klaff med utdragbart extra stödben. L 25. B 40. H 54.

Obetydliga slagmärken. Mindre repor.

Lähtöhinta
1 000 SEK