BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Fanerad med bl a björk och jakaranda. 2 lådor. Beslag av mässing. L 82. B 43. H 78. Nyckel finns.

Sprickor i topp och sidor. Smärre fanerskador. Repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK