Muut
321429

VAS OCH SKÅL, på fot, blå glasmassa, Erik Höglund, Boda, 1950/60-tal.

Märkta H1671/220 resp H1669/17?

Spricka. Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK