BYRÅ, rokokostil, sign. och dat. 1925, Nagu.

Vitmålad, med tre lådor, mässingshandtag samt nyckelbrickor, sign. E.Ö Nagu 1925. L 110, b 54, h 83.

Slitage, repor, färgbortfall, ytsprickor. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Muut tiedot

Säljes till förmån för Högholmens Zoo.

Lähtöhinta
2 000 SEK