KRYDDBURKAR, 7 delar, flintgods, Gefle, 1920-30-tal.

Blå detaljer, lock med knopp i form av kotte resp lock av trä. H 12-18.

Lock med krackelyr. Obetydligt slitage, obetydliga skador.

Lähtöhinta
1 500 SEK