BOK MED AKVARELLER, Kina, omkring 1900.

Med fem plancher. Kopia efter äldre verk. Bokens storlek 27,5x16 cm.

Fläckar, en sida med veck. Smärre skador. Pärmen med torrspricka.

Lähtöhinta
3 000 SEK