SIDEBOARD/BOKHYLLA, Bräntorps, Nybro, 1960-tal.

Teak, svartlackerad benställning med fotavslut i mässing, överdel med bokhyllesektion, fyra lådor samt nedfällbar klaff med bakomliggande hyllinredning. Underdel med tre skåpsdörrar och bakomliggande hyllinredning. Brickmärkt. L 120, b 40, h 161. Nyckel finns.

Bruksslitage, repor, slagmärke. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK