KAFFESERVIS, 6 delar, porslin, BPM (Buckauer Porzellanmanufaktur), Tyskland, 1800-tal.

4 kaffekoppar med fat, 1 kaffekanna och 1 mjölkkanna.

Slitage. Dekor slitage. En kopp med mindre nagg.

Lähtöhinta
1 800 SEK