NATTDUKSBORD, ett par, Bodafors, 1900-talets första hälft.

Vitmålade med vita marmorskivor. Skåp och hylla. Brickmärkta. 40 x 40. H 75.

Slitage, repor, senare bemålning.

Lähtöhinta
3 000 SEK