SOFFGRUPP, 5 delar, 1900-tal.

SOFFGRUPP, 5 delar, 1900-tal.

Soffa, 2 karmstolar, bord samt stol. Sidor med dekor av solfjäder. Rottingsitsar. Soffans L 153. Bordets L 72, B 61, H 61.

Repor. Nötmärken. Bordet med fläckar och sprickor. Rottingsitsar med smärre skador.

Lähtöhinta
3 000 SEK