LJUSSTAKAR, ett par, silver, Nederländerna 1927.

Klassicerande stil, runda ljuspipor, avsmalnande stam avslutad på fyrkantig fot med avfasade hörn. Mästarstämpel samt svenska importstämplar. Fyllda fötter. H 26,5.

Repor. Smärre slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK