STOLAR, 4 st snarlika, senbarock resp senbarockstil, 1700-1900-tal.

2 stolar senbarock 1700-tal samt 2 stolar senbarockstil 1900-talets första hälft. Bonade. Balusterrygg. Svängda kopplade ben med H-kryss. Ljusbrun skinnsits.

Renoverade. Slitage. Sprickor. Lagningar.

Lähtöhinta
5 000 SEK