SKÅP, Bertil Fridhagen, omkring 1900-talets mitt.

Teak och bok. Två dörrpar med bakomvarande hyllplan och lådor. L 118, b 43, h 155. Nyckel finns.

Lättare bruksslitage. Blekt. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK