322915

ARMBAND, pansar med berlocker, silver, Europa, 1900-tal. Vikt 66,7g.

Pansarlänk med 21 silverberlocker bla med stadssymboler och stadsnamn. L 20.

Slitage. 2 berlocker saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK