PARTI SILVERBESTICK, 13 delar, bla Gustaf Möllenborg, 1800-1900-tal. Totalvikt ca 500 gram.

5+1+1 bordsgafflar, 2+1+1 teskedar, dessertsked, olika modeller, bla Olga. L 14,5-18.

Slitage, sneda gaffeltenar, flera med adliga ätten Rudebecks vapensköld.

Lähtöhinta
1 500 SEK