SOFFBORD, 1950-tal Norge.

SOFFBORD, 1950-tal Norge.

Rund skiva med upphöjd kant. Jakaranda. Etikettmärkt Haug Snekkeri A/S. Bruksbo modell Made in Norway. Diam 107, H 56.

Obetydliga repor.

Lähtöhinta
1 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Important Timepieces 655

47. Rolex, Submariner, "Matt dial - Mark I", "Triple Zero", ca 1988.
Lähtöhinta
90 000 - 120 000 SEK
Tarjoushistoria
Reilu varoitus
85 000

tarjouksesi
82 000

tarjouksesi
82

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
85 000 SEK