SÄNG, senempire, 1800-talets mitt.

Mahogny. Krön med skuren blomsterdekor, flankerad av urndekorationer. Rundade ben. Innermått ca B 105, L 180. Yttermått ca L 200, B 120, H 133. Utdragbar.

Smärre fanérskador. Slitage. Repor. Mindre skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK