BARDISK, Heltborg Möbler, Danmark, 1960-tal.

Jakaranda. Glasdörrar. Rör för flaskor. Utdragbar avställningshylla. Utdragbara hyllor med skålar i rostfritt stål. Etikettmärkt. Fotstöd. L 110, b 40, h 115.

Bruksslitage. Skiva fläckig. Två skjutdörrar i glas saknas.

Lähtöhinta
3 000 SEK