HÖGTALARE, ett par, "Troika Kub", Grundig, 1900-talets slut.

Kubformad, aluminium samt plast, på trepassfot i aluminium. H 30.

Repor, märken, bucklor, ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 500 SEK