MATRIKLAR, 44 st, Frimurareorden 1835-87.

1835, 1836, 1840, 1842, 1843, 1845, 1846, 1847, 1848, 1850, 1851, 1852, 1954, 1857, 1858, 1859, 1860, 1861, 1862, 1863, 1864, 1865, 1866, 1867, 1868, 1869, 1870, 1871, 1872, 1873, 1874, 1875, 1876, 1877, 1878, 1879, 1880, 1881, 1882, 1883, 1884-1885, 1885-1886, 1886-1887, 1887-1888.

Skador, slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK