Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
324305

RING, 18k vitguld med blå cabochonslipad safir, 3.81 ct samt 12 briljantslipade diamanter, tot 0.77 ct. Vikt 6 g.

Stämplad JMJ, J Martin Johansson, Göteborg, 1988. Briljantslipade diamanter, kvalitet F-G/VVS. St 17/53.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
12 000 SEK