VAGNSLYKTOR, 4 st, 1800-tal.

VAGNSLYKTOR, 4 st, 1800-tal.

Två med rund form, två med kantig form. För stearinljus. H 41-44.

Slitage. Glas saknas, samt sprucket glas. Del saknas. Rost och anlöpningar. Bucklor.

Lähtöhinta
2 000 SEK