KARMSTOLAR SAMT BORD, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Betsad bok. Stolar med fast stoppad sits. Djuphäftad rygg. Skuret krön. Bord fanerat med valnöt. Tot 3 del. Bordets L 70. B 49. H 52.

Smärre repor. Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK