Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

SOFFA, "Dikken", Lammhults, A&E Design, Tom Ahlström och Hans Ehrich, 1970-tal.

Glasfiberarmerad polyesterplast. För inom- och utomhusbruk. L 210.

Bruksslitage.

Näyttelyt

Soffan finns bland annat i Nationalmuseums och Röhsska Museets samlingar.

Lähtöhinta
4 000 SEK