HALLBORD/TELEFONBORD, Atelje Glas & Trä Hovmantorp Småland, Sverige 1960-tal.

Jakaranda. Två lådor i sargen. L 60, B 30, H 52.

Märken. Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK