STOLAR, 6 st, "Odenslunda", Ur IKEAs 1700-tals serie. 1990-tal.

Vitmålade med genombruten ryggbricka. Blomsterdekor. Kopplade ben. Hörn fleuroner.

Klädsel med ställvisa fläckar. Bruksslitage.

Lähtöhinta
9 000 SEK