DAMARBETSBORD, senempire, 1800-talets mitt.

Fanerat med mahogny. Uppfällbar skiva med spegel. Inredning med sybaron och ljushållare. Sarglåda. Rikligt skulpterat. L 54. B 39. H 84.

Skivan något slagen. Smärre repor. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 500 SEK