SOCKERSKÅL, silver, Sheffield, trol 1810. Otydliga mästarstämplar. 360gr.

Invändigt förgylld, hänklar. L 20, h 11,5.

Obetydliga repor och bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK