SOFFBORD, D Rosén och P Törneman för NK:s verkstäder i Nyköping.

Avlång emaljerad skiva med rutmönster i blått och grönt. L 136, B 56, H 52.

Bruksslitage. Märke och repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK