BARNSÄNG, 1900-talets början.

BARNSÄNG, 1900-talets början.

Stomme i trä. Spjälad sarg. Utdragbar. L 77 (137), B 57, H 85.

Bruksslitage. Märken och repor. Färgslitage. Torrsprickor.

Lähtöhinta
2 000 SEK