MATSALSMÖBLEMANG, 5 delar, "Talavid", Carl Malmsten, 2000-tal.

Björk. 4 stolar samt matbord. Brännmärkta samt brickmärkta "möbelserien Talavid jubileum 1955-2005". Diam 114, h 74.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK