SPEGEL MED TRYMÅ, sent 1800-tal.

Valnöt. Rikligt skuret krön med girlander och urna. Spegel 236 x 91. Trymå L 97. B 35. H 33.

Trymåbord med fanerskador och lösa bitar. Spegel med sprickor, vissa delar av krön saknas.

Lähtöhinta
4 000 SEK