GOLVLAMPA, "307", Uno och Östen Kristiansson, Luxus, Vittsjö, 1900-talets andra hälft.

Stomme i oljad ek, skärm i opaliserat akrylglas. H 135.

Bruksslitage, ej funktionstestad, skärm något smutsig.

Lähtöhinta
1 500 SEK