MUSIKMÖBEL, "GEC Weltron 2007 Stereo System", Japan.

Rund form. Plast i gult och svart. Diam 60. H 70.

Slitage. Damm. Repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK