FÅTÖLJ, "Stora Fjäderbrickan", Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

Bakåtsvängd rygg samt lätt svängda armstöd. Stoppad och klädd rygg- och sittdyna klädda i Josef Frank tyg. Brännmärkt CM.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK