32905
SALSSKÅP, rokoko, sent 1700-tal.
SalsskÅp, rokoko, sent 1700-tal.

Ek, tvådelat, övre del med uppsvängt krön och pardörrar med intarsia av bla stjärnor. Underdel med tre lådor. L 136, b 43, h 209. Nyckel finns.

Slitage, sprickor och skador. Undre del avkortad med skadade fötter.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
9 000 SEK