CAFÉBORD, Frankrike, tidigt 1900-tal.

Bemålad plåt. Hål för parasoll. Diam 109, h ca 70.

Bruksslitage, senare bemålning, färgbortfall och repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK