SOFFA, art deco. Sverige 1920/30-tal.

Gul klädsel, stoppad sits. L 190.

Ställvis slitage. Smärre repor och nötmärken. Sits med mindre fläckar samt något blekt. Enstaka skada i klädsel.

Lähtöhinta
2 000 SEK