HÖRNSKÅP, barockstil, omkring 1900.

Ek. Med äldre delar. Svärtade detaljer. På ställning med spiralvridna ben. L ca 70 B 49 H ca 198.

Slitage. Sprickor. Repor. Kompletterad. Nytt lås. Senare benställning. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK