SKÅP, 1800-/1900-tal.

SKÅP, 1800-/1900-tal.

Fanerat med mahogny. Inredning med lådor och bestickhylla. Välvd dörr. L 83. B 47. H 160. Nyckel finns.

Smärre repor och slagmärken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK