MATSERVIS samt KAFFESERVIS, ca 76 delar, porslin, Rörstrand.

12 tallrikar, 11 mindre tallrikar, 8 djupa tallrikar, 12 assietter, 3 uppläggningsfat, 3 skålar, såsskål, en skål samt kanna. Kaffeservis: 10 koppar med fat, 12 assietter, sockerskål samt mjölkkanna.

Enstaka nagg, samt obetydligt slitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK