FAT, sterlingsilver, Birmingham, England, 1830-31. Tot vikt ca 587 g.

Brätte med blomsterdekor i relief. L 38.

Gravyr. Bruksslitage. Smärre bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK