329669

HALSBAND samt ÖRHÄNGEN, ett par, gulmetall, Givenchy, 1990-tal.

Märkta Paris, New York, Givenchy. Tot l 66 resp ca 3,5x3,5.

Bruksslitage och skav.

Lähtöhinta
1 200 SEK