SOVRUMSMÖBLEMANG, 3 delar, Dux, 2000-tal.

Körsbärsfaner. Sidor med flätad yta. Byrå med 6 lådor. 2 nattduksbord med skåpsdörrar, bakomliggande hyllplan. L 63, B 51, H 62/124. Ej märkta.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
2 500 SEK