HÖRNSKÅP. Nationalromantisk stil. 1900-talets andra hälft.

Gråbetsad furu. 2 Dörrar upptill samt nedtill. Svängt krön. L 130, b 40, h 194. Nyckel finns.

Övre dörrpar i baklås. Repor. Stötskada vid dörr.

Lähtöhinta
600 SEK