FAT, SKÅLAR OCH VASER, 9 del, porslin, Kina, 1700-/1800- och 1900-tal.

Bla skål Qianlong (D 13,5). Vas Kanton. H 2-16.

Nagg. Skålar med sprickor.

Lähtöhinta
1 500 SEK