SOPPSLEV, silver, Johan Steinfort, Stockholm, 1776 Vikt ca 145 g.

I modell svensk rund. Med oidentifierat Adelsvapen L 36.

Slitage, repor, gravyr.

Lähtöhinta
1 500 SEK