Online-teemahuutokaupat
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:

MÖBLEMANG, rotting, 1900-talets andra hälft.

Soffa, två fåtöljer samt bord. Lösa sitt- och ryggdynor klädda i blommigt tyg. Bord med glasskiva. Soffa, L 150. Bord, L 120, B 70, H 54.

Slitage. Sits med skador, omarbetad och förstärkt. Soffans tyg med hål. Omklädd.

Lähtöhinta
2 000 SEK