331306

RING, 18k guld, fasettslipad syntetisk röd safir samt 12 gammalslipade diamanter, 1900-tal. Vikt 4g.

Carmosémodell. St ca 17,25/54.

Bruksslitage, nagg, smärre buckla på skena, skenan uttagen.

Lähtöhinta
4 000 SEK